Highload fwdays'19

Конференція для розробників високонавантажених систем
Подія відбулась
Highload fwdays'19
Подія відбулась
Відбулась
Подія відбулась

Квитки на наступну конференцію Highload fwdays'20 онлайн-конференція вже у продажі!

Highload fwdays'19 — це щорічна, найбільша в Україні конференція для розробників високонавантажених проектів, Tech Leads та архітекторів. Подія присвячена питанням архітектури, Базам Даних, DevOps, Security, Data Science. Серед наших спікерів інженери з Google, Netflix, Amazon та засновник Stack Overflow.

Перегляньте, як пройшла конференція:



  • Архітектура

    Monolith vs microservices, Event-driven architecture, Serverless, Scaling, Security, Data Science, Big Data

  • Бази Даних

    Performance Tuning, SQL vs NoSQL, Scaling / Sharding, Multiple Database Combinations, Kafka, Security

  • DevOps

    In House vs Cloud Infrastructure, Kubernetes, Docker, Gitlab, AWS, Google Cloud, Culture, Big Data, CI / CD

  • Tech / Team Leads

    Управління командою, Культура, Мотивація, Розвиток, Розподілені віддалені команди, Time Management

Спікери

Програма

Main Stage
Track A
Track B
Track C
09:00
Registration, tea/coffee
1 hour 30 min
10:30
Opening
10 min
11:20
Coffee-break
30 min
11:50
100 релізів на день
[Architecture]
Дмитро Волошин
Preply.com
Continuous delivery for Machine Learning, the future of MLOps
[DevOps]
Кирило Перевозчиков
DataRobot
Developing Serverless Applications with GraphQL
[Architecture][eng]
Marcia Villalba
AWS
12:30
Break
15 min
12:45
Панельна дискусія "Архітектура"
Модератор: Олексій Петров
Дмитро Лавріненко, Максим Безуглий, Євген Лисенко, Дмитро Меньшиков, Анастасія Войтова
Панельна дискусія "Tech / Team Leads"
Модератор: Дмитро Немеш
Ілля Селезньов, Кирило Латиш, Дмитро Волошин, Олександр Марченко
Панельна дискусія "DevOps"
Модератор: Олександр Мілушев
Микола Аліменков, Дмитро Патковський, Михайло Сторчеус, Антон Гришко
Панельна дискусія "Бази Даних"
Модератор: Денис Резнік
Олександр Соловйов, Андрій Вареник, Олексій Васильєв, Недашківский Євген
13:25
Lunch
1 hour 15 min
15:20
Break
20 min
15:40
Complex Application Design
[Architecture]
Orkhan Gasimov
GlobalLogic
Kafka deployment at Scale
[DB]
Oleksandr Nitavskyi
Criteo
Побудова SQL брандмауера: інженерний погляд
[Security]
Артем Сторожук
Cossack Labs
16:20
Coffee-break
30 min
17:30
Prize raffle / Break
40 min
18:10
The role of catastrophic failure in software design
[Architecture][eng]
Jeff Atwood, Michael Krakovskiy
Stack Overflow, Modern Guild
18:50
Afterparty [4th floor]

Конференція в цифрах

Main Partner
Золоті Партнери
Срібні Партнери
Партнери
Інфо партнери

Місце проведення

Київ, Конгрес Хол "Mercure", 5 поверх
Як дістатися
Увійти
Або поштою
Увійти
Або поштою
Реєстрація через e-mail
Реєстрація через e-mail
Забули пароль?