Конференція JavaScript fwdays’21

Онлайн-конференція для JavaScript розробників
Програма
Подія відбулась
Конференція JavaScript fwdays’21
Конференція JavaScript fwdays’21
Подія відбулась
Подія відбулась
Подія відбулась

Привіт! Щоб дивитись трансляцію конференції вам необхідно зареєструватись, обравши тип квитка: Free (безкоштовно) або Full (платні додаткові опції). Після цього переконайтесь що ви авторизовані на сайті. Якщо ви авторизовані та зареєстровані, то нижче ви побачите плеєри з трансляцією. Більше організаційних деталей можна знайти у нашому гайді на Medium.


Програма будніх днiв:

Програма

Track A (June 5)
Track B (June 5)
10:00
Opening
10 min
10:10
Wait, CSS can do that now?
[eng]
[Intermediate]
Chen Hui Jing
Shopify
10:50
Break
20 min
11:10
11:50
Break
10 min
12:00
Zoom with the partner Wix Engineering
25 min
12:30
Условно адаптивно
[ru]
[Intermediate]
Вадим Макєєв
Web Standards
React is hard but not why you may think
[eng]
[Intermediate]
Sara Vieira
GraphQL and Open Source enthusiast
13:10
Lunch
50 min
14:00
13 способів запустити веб-додаток в Інтернет
[ua]
[Intermediate]
Андрій Шумада
Ciklum/WalkMe
React Query: наступна велика бібліотека?
[ru]
[Intermediate]
Антон Худяков
Amazon/Lectrum
14:40
Break
10 min
14:50
Zoom with the partner Levi9
25 min
15:20
Технологічний стек Metarhia для Node.js
[ru]
[Beginner-Advanced]
Тимур Шемсединов
Metarhia/Kiev Polytechnic Institute
JS trends uncovered
[ru]
[Вeginner/Intermediate]
Володимир Вишко
GlobalLogic
16:00
Break
10 min
16:10
Карго-культ TypeScript в українських аутсорсерах
[ru]
[Intermediate]
Ілля Климов
JavaScript.Ninja
17:00
Closing
10 min

Спікери

Main Partner
Золоті Партнери
Хочете стати партнером?
Напишіть нам за адресою orgs@fwdays.com та ми запропонуємо вам варіанти парнерства
Інфо партнери
Хочете стати інфо партнером?
Напишіть нам за адресою orgs@fwdays.com та ми запропонуємо вам варіанти інфо парнерства

Дізнавайтесь про партнерів онлайн-конференції JavaScript fwdays'21!

Відкриті вакансії Розіграші

#FAQ або найпоширеніші запитання

  1. О котрій початок конференції?
    Відкриття о 10:00.
  2. Де відбуватиметься трансляція?
    На сайті. Необхідно зареєструватися і побачите відеоплеєр.
  3. Чи буде запис доповідей?
    Так, записи викладемо через 3 місяці після конференції на наш YouTube канал. Підписуйтеся. Для власників FULL квитків записи будуть доступні майже одразу на сайті, після конференції.
  4. А запис дискусій?
    Так, див. пункт 3.
  5. Як отримати доступ до платформи Spatial Chat?
    Приєднатися до платформи можуть тільки власники FULL квитків. Посилання ми відправимо на пошту.
  6. Куди писати питання до доповідей?
    Telegram. Власникам FULL квитків радимо писати запитання в Discord (питання будуть пріоритетними для озвучування спікеру). Посилання ми відправимо на пошту.
  7. Де побачити, про що буде доповідь та яка наступна?
    У програмі. Щоб прочитати опис - клікайте на доповідь.
  8. Хочу виграти призи. Які будуть конкурси, де їх шукати?
    Умови конкурсів опублікуємо в чатах конференції + у розсилці. Партнери розігрують: фірмовий мерч, самокати, подорож на море, робот-пилосос та інші цінні призи.
  9. Кому доступний воркшоп Full-Stack Kata (8 червня)?
    Лише для учасників з FULL квитками.
  10. А які є відкриті вакансії у компаній-партнерів?
    Шукай на сторінках партнерів на сайті. Треба проскролити вгору до логотипiв партнерiв, натиснути на лого i побачите сторiнку з вакансiями та iнформацією про компанію. Наприклад Main Partner — Wix Engineering.
Увійти
Або поштою
Увійти
Або поштою
Реєстрація через e-mail
Реєстрація через e-mail
Забули пароль?