Конференція .NET fwdays'21

Конференція для .NET розробників

.NET fwdays'21 — велика конференція присвячена технології .NET, яка вже сьомий рік поспіль збирає архітекторів, розробників та тестувальників, які використовують .NET framework у своїй роботі. Конференція обіцяє учасникам більше розуміння .NET-технологій навколо .NET, NET Core, C#, ASP.NET Core, Azure та ін.

Конференція пройде у гібридному форматі з трьома варіантами участі (FREE ONLINE, FULL ONLINE, OFFLINE & ONLINE). Початок конференції 7 серпня о 10:00 (UTC+3) та будні дні з додатковими форматами.

У соціальних мережах конференції ми пишемо більше, приєднуйтесь.

Facebook Twitter Telegram чат

Програма будніх днiв:

Програма

Доповіді можуть бути зміщені. Фінальна програма буде сформована до 2 серпня.

Track A (August 7, Offline)
Track B (August 7, Online)
09:30
Registration
1,15 hour
10:45
Opening
15 min
11:00
Швидко / надійно / .NET – що обрати?
[ukr]
[Beginner-Advanced]
Сергій Калінець
Parimatch Tech
Fighting Complex Application State Management with Finite-State Machines
[ukr]
[Intermediate]
Віталій Браславський
Grammarly
11:40
Coffee-break#1
30 min
12:10
Machine Learning for .NET Developers
[ukr]
[Intermediate]
Олександр Краковецький
DevRain
There's No Such Thing as Plain Text
[eng]
Dylan Beattie
Ursatile
12:50
Break
10 min
13:00
Implementing an Event Sourcing strategy on Azure
[eng]
Олена Борзенко/Eldert Grootenboer
The Adecco Group/Motion10
Project Tye to Tie .NET Microservices
[rus]
[Intermediate]
Олег Карасік
ISsoft
13:40
Zoom with the partner TemaBit Fozzy Group
25 min
14:10
Lunch
1 hour
15:10
Динамічна конфігурація в .NET
[ukr]
Сергій Бута
Wirex
The F# Path to Relaxation
[eng]
[Вeginner]
Don Syme
Microsoft Research
15:50
Break
10 min
16:00
Secure Mobile Apps with the Microsoft Identity Platform
[eng]
Christos Matskas/John Patrick Dandison
Microsoft
16:40
Coffee-break#2
20 min
17:00
Prize raffle
20 min
17:20
Темна сторона C#
[rus]
[Advanced]
Ігор Фесенко
SoftServe
18:00
Closing
10 min

Спікери онлайн

Вартість квитків

Online Free

Перегляд доповідей основного дня конференції 7 серпня

Участь у всіх розіграшах від партнерів конференції

Під час сесій з партнерами — можливість поставити питання представникам провідних IT компаній

Доступ до презентацій доповідей

Вільний доступ до перегляду додаткових ефірів онлайн-конференції

Online Full

Всі пункти, які є в пакеті Online Free

Перегляд та участь у додатковому воркшопі

Доступ до записів всіх ефірів одразу після івенту

Q&A зі спікерами — можливість поставити питання спікеру та одразу отримати відповідь

Приватний чат у Discord для спілкування з учасниками та спікерами конференції

Електронний сертифікат участi у конференції .NET fwdays’21

990 грн ≈$37
до 30 липня залишилось 2 дні
20 квитків — 490 грн
до 9 липня — 790 грн
до 12 серпня — 1390 грн
Купити квиток
Offline & Online

Всі пункти, які є в пакеті Online Full

OFFLINE участь в основному дні конференції 7 серпня

Смачний обід та кава-брейки

Swag-bag

3 400 грн ≈$125
30 квитків
10 квитків — 2800 грн
до 30 липня — 3700 грн
до 12 серпня — 4100 грн
Купити квиток
−10% для учасників попередніх конференцій 
Нараховується автоматично аккаунту з якого була здійснена покупка
−30% для студентів денної форми навчання 
Надішліть фото або скан студентського квитка та назву конференції на orgs@fwdays.com і ми відправимо вам промо-код

Відчуйте атмосферу офлайн-конференції 2019 року:

Золоті Партнери
Хочете стати партнером?
Напишіть нам за адресою orgs@fwdays.com та ми запропонуємо вам варіанти парнерства
Партнери
Інфо партнери
Хочете стати інфо партнером?
Напишіть нам за адресою orgs@fwdays.com та ми запропонуємо вам варіанти інфо парнерства

Covid-19 Заходи безпеки

Як і ви, ми з нетерпінням чекаємо на нашу зустріч на офлайн конференції. Для нас важливо, щоб усі учасники були у безпеці та здорові. Тому ми дотримуватимемося усіх вказівок, рекомендованих КМУ.

Ми активно слідкуємо за усіма змінами, що додаються у постанову КМУ від 9 грудня 2020 р. № 1236 “Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”.

Поточна ситуація з коронавірусом в Україні.

Уряд надає рекомендації стосовно карантинних заходів, а також надає інформацію про вакцинацію.

Заходи безпеки на офлайн частині конференції:

1. Знаходження у приміщенні у захисних масках або респіраторах є обов'язковим для всіх учасників.
2. Під час реєстрації буде проводитися перевірка температури.
3. Місця з дезінфікуючими засобами та масками будуть доступні на території Конгрес-Холу.
4. Здійснення протирання поверхонь, до яких можуть доторкатися учасники.
5. Безпечне розсадження учасників у залі, рекомендоване КМУ.
6. Дотримання дистанції між учасниками 1,5 метра.
7. Здійснення провітрювання залів під час перерв.
8. Роздільна реєстрація по групах, для уникнення великого скупчення людей.


Місце проведення

Київ, Конгрес-Хол "Mercure", 4 поверх
Увійти
Або поштою
Увійти
Або поштою
Реєстрація через e-mail
Реєстрація через e-mail
Забули пароль?